Uudised
print
Teade patareide ja akude taaskasutustariifide tõusust. 0000-00-00
MTÜ Eesti Elektroonikaromu teatab, et 01.jaanuarist 2016 aastal tõusevad patareide ja akude taaskasutustariifid.

Põhjuse hinnatõusuks andis Keskkonnainspektsiooni menetlus, kus anti teada, et Eesti Elektroonikaromul on vaja tõsta patareide kogumise efektiivsust, et täita ära seaduses määratud kogumise ja taaskasutamise sihtarvud.

Eelolevale infole tuginedes ning analüüsides olukorda pidime tõdema, et ilma kogumisvõrgu suurendamiseta ei saa me vajalikke sihtarve täis. See nõuab aga lisainvesteeringut ning suurendab jooksvaid kulutusi.

Vaatamata hinnatõusule on Eesti Elektroonikaromu tariifid siiski soodsamad konkureeriva organisatsiooni patareide ja akude taaskasutustariifidest.

Täpsem info Kaur Kuurme +372 6 339 240 või aadressilt info@elektroonikaromu.ee
Saku, Kiili ja Kose mobiilse kogumispunkti ajad muutusid 2015-09-03

Kose, Kiili ja Kose mobiilne elektroonikaromude kogumispunktide aeg Harjumaal on muutunud. Uus aeg on iga kuu esimesel neljapäeval Sakus 10.00-10.30; Kiilis 11.00-11.30 ning Kosel 12.00-12.30

Vabandame ebameeldivuste pärast, kui on tekkinud segadusi uute aegadega.

Kaur Kuurme

projektijuht


Vana elektroonika kogumisvõrk 2014-12-09

MTÜ Eesti Elektroonikaromu on võtnud üle tootjavastutuskohustuse elektri- ja elektroonikaseadmete maaletoojatelt. See tähendab, et seadmete maaletooja finantseerib vanade elektroonikaseadmete kogumist ja edasist taaskasutamist. Eesti Elektroonikaromu on kohustatud looma saadud tasu eest üleriigilise kogumisvõrgu, kuhu on võimalik tasuta vana elektroonikat üle anda. Kogutud elektroonikaseadmed suunatakse nõuetekohaselt ka taaskasutamisse.

Enda elukohale lähima vanade elektroonikaseadmete kogumiskoha leiate aadressilt http://elektroonikaromu.ee/web/?cat_ID=4#down

 
Vanemad uudised
üles